איך חברות הובלות קובעות מחיר

טלפנו: 03-6431523
headerBg_03

headerBg_03

headerBg3

headerBg3

headerBg2

headerBg2


איך חברות הובלות קובעות מחיר

לפני שבוחרים לשכור את שירותיה של חברה כלשהי נהוג לבצע השוואה מחירים. לכן כשלקוח מחפש חברת הובלות סביר להניח שהדבר הראשון שהוא יבקש מהחברה זה הצעת מחיר. אבל אף חברת הובלות שמכבדת את עצמה לא יכולה לזרוק סתם כך מחיר. המחיר נקבע לפי גורמים שונים שיש להתחשב בהם. לכן, לפני שאתם מתקשרים לקבל הצעת מחיר צריך לידע את החברה בגורמים הבאים.

מיקום דירה: אם הדירה שלכם ממוקמת בקומת קרקע, יהיה קל יותר לפנות אותה. אם הדירה שלכם ממוקמת בקומה שמינית במגדל או בבניין נמוך יותר ללא מעלית, זו תהיה משימה קשה יותר לחברת ההובלות ולכן יש לקחת זאת בחשבון.

נגישות לבית: לא רק למעלית יש חלק בקביעת המחיר. למשל אם הבית החדש שלכם ממוקם במקום בו אין גישה למשאיות, הסבלים יצטרכו לעבוד קשה יותר כי יהיה עליהם לפרוק את המשאית במקום אחר ולסחוב את הרהיטים למרחק גדול יותר.

כמות פריטים: זהו הגורם המרכזי בקביעת המחיר. למשל סטודנטים צריכים הובלות קטנות של כמה פריטים ולכן המחיר צריך  להיות בהתאם. אבל כשמדובר בדירה גדולה שכל חדריה מלאים בפריטים וריהוט, העבודה תדרוש יותר כח אדם וכלי רכב גדול יותר.

אריזה: יש אנשים שאוהבים לארוז לבד בעוד שאחרים לא מוכנים להתעסק עם התהליך לזה. לכן במקביל בקשו הצעת מחיר לאריזה.

מנוף: אם יש לכם פריטים כבדים במיוחד, או ריהוט שאי אפשר להעבירו דרך הדלת מבלי לפרק אותו, אתם תזדקקו למשאית עם מנוף.

מרחק נסיעה בין דירות: הובלה בין עירונית תעלה כמובן יותר מהובלה עירונית. למרחק בין הדירה הישנה לחדשה יש חלק בקביעת המחיר מכיוון  שמדובר ביותר זמן עבודה.

ביטוח: חשוב לבחור חברת הובלות שיש לה ביטוח. אחרת לא תוכלו לקבל החזר כספי במקרה של תאונת דרכים או כל מקרה אחר העלול להוביל לפגיעה בציוד.