הובלות דירות במקצועיות ובמחירים הוגנים

טלפנו: 03-6431523
headerBg2

headerBg2

headerBg3

headerBg3

headerBg_03

headerBg_03


הובלות דירות במקצועיות ובמחירים הוגנים

מי שלא עבר דירה לפחות פעם אחת בחייו- שיקום! לרוב מדובר על כמה וכמה פעמים. כשעוברים דירה, השאיפה היא למצוא את החברה היעילה והמקצועית שתקל על המעבר, הקשה גם כך, תשמור על שלמות החפצים, תסייע בכל תקלה ובעיה וכמובן, המחיר מהווה אף הוא שיקול מכריע. כשמוצאים חברות הובלות המתמחה בדירות וגם הוגנת במחיר, לא נותר אלא לקפוץ על המציאה.

תעבירו את זה הלאה

הובלות של דירות הוא דבר שרבים היו מעדיפים להמנע ממנו. אולם אין ברירה, והרגע מגיע. מעבר דירה כרוך בריצות, סידורים והכנות מקדימות, שלא לדבר על האריזה המייגעת והחשש שמשהו ייפגע, יישבר או יינזק. לכן, חשיבותה של חברת הובלות אמינה ועם מוניטין גבוה, היא רבה.

לא רק הובלות דירות כרוכות בצורך לקבל שירות מקצועי מחברה בעלת נסיון רב. הצורך הזה עולה גם בהובלות משרדים, שם יש חשיבות עצומה לזמן ולציוד היקר והחשוב, הובלות קטנות שיכולות להיות מורכבות מפריט אחד בודד אולם יקר לאין ערוך, למשל, פסנתר, או הובלות הדורשות ציוד מיוחד, כמו למשל, מנוף.

מעבר חלק

חברת הובלות אמינה ומכובדת היא חברה יש באפשרותה לספק פתרונות גם בתנאי ההובלה הקשים ביותר. למשל, מעבר של מזנון כבד או פסנתר דרך פתח צר.

כמו כן, אם מדובר במעבר של בית או משרד מעיר אחת לאחרת, הזמן הוא שחקן ראשי בהובלה: יש להספיק ולהעמיס את התכולה של הבית אותו עוזבים, לנסוע, לעתים מרחק רב, ליעד המעבר, ולפרוק שוב את תכולת הבית או המשרד. אם מדובר בהובלת דירה של משפחה עם ילדים קטנים, חשוב להתחשב בזמני השינה ולספק כמה שיותר מהר סביבת שינה הולמת לקטנטנים.

חברת הובלות טובה היא גם כזו המתחשבת והוגנת במחירים, בלי "הפתעות", בלי תוספות מיוחדות ועם המון יחס אישי והתחשבות בלקוחות. חברה כזו תגדיר מראש את עלות ההובלה, לאחר בדיקת כל הפרמטרים, כמו מיקום הדירה, מעלית, חפצים מיוחדים וכבדים במיוחד, ועוד.

כשאתם מזמינים הובלה חשוב שתהיו כמה שיותר מדויקים בתיאור הפריטים שברצונכם להוביל, כמות הארגזים ואם יש משהו יוצא דופן שברצונכם להדגיש. הקפידו לקבל הזמנת עבודה חתומה על ידיכם ועל ידי חברת ההובלות, עם המחיר שסוכם.

ביום המעבר, ואם ברצונכם לסיים את העבודה כמה שיותר מהר, וודאו כי ארזתם הכל, סימנתם על גבי הארגזים איזה מהם מכיל פריטים שבירים וודאו כי המובילים עוטפים את החפצים הגדולים, כמו מזנון או ספה, באמצעים שישמרו עליהם מפני שריטות ונזקים.