אחסון ציוד

שירותי הובלה ואחסנה

טלפנו: 03-6431523
headerBg3

headerBg3

headerBg2

headerBg2

headerBg_03

headerBg_03


שירותי הובלה ואחסנה

אחסון ציוד

פעמים רבות בעלי דירות ובעלי עסקים שעומדים בפני מעבר למקום חדש, נאלצים להמתין תקופה מסויימת בין העזיבה למעבר, וכך הם נתקלים בסוגייה הבעייתית של אחסון הציוד. היכן לאחסן את הציוד בתקופת המעבר? איך לוודא שהציוד שלכם בטוח ומוגן במקום האחסון הזמני? יונייטד הובלות מספקת ללקוחותיה פתרון אחסון מושלם, למעבר בטוח, עם אחריות!

יונייטד הובלות - לפרטים והזמנות

 • טלפון: 03-6431523
 • טופס: יצירת קשר
 • מחיר: קבלו הצעת מחיר להובלה
 •  

   

  שירותי הובלה ואחסנה לדירות

  שירותי הובלה ואחסנה לדירות מיועדים לאותם אנשים שעוזבים את דירתם, ועליהם לאחסן את חפציהם במקום כלשהו, בטרם יכנסו לדירה החדשה, או למי שעובר לדירה שאינה מספיק גדולה על מנת להכיל את כל החפצים, ומחפש פתרון זמני לציוד העודף. אנחנו ביונייטד הובלות נסייע לכם בהובלה בטוחה, מהירה ומקצועית, ובאחסון החפצים שלכם במחסנים המתקדמים והמאובזרים שלנו (הובלות דירה עושים רק עם יונייטד )


  שירותי הובלה ואחסנה למשרדים

  מעבר למיקום חדש הוא עניין לא פשוט עבור בעלי משרד, לא כל שכן כאשר יש צורך במציאת פתרון הולם לציוד ולמסמכים הרבים עד למעבר. לעיתים במשרד ישנם מסמכים מסווגים, או מסמכים רגישים שיש לשמור על אבטחתם, ובאופן טבעי במשרד יהיה ציוד רב כגון תיקיות, קלסרים, ומסמכים מקוטלגים, המכילים מידע רב שהינו חיוני להמשך קיומו של העסק. יונייטד הובלות יסייעו לכם בהובלה מסודרת, אחראית וקפדנית, ובאחסנת הציוד במקום בטוח ומאובטח.


  שירותי הובלה ואחסנה לעסקים

  מעבר של עסק למיקום חדש, בין אם מדובר בחנות בגדים, מסעדה, או כל עסק אחר, מורכבת מהמון פרטים קטנים. אחד הגורמים המשמעותיים ביותר במעבר שכזה, הוא שמירה על הסחורה ועל הציוד, וכן מעבר מהיר ויעיל. לעיתים, בעלי עסקים נזקקים לפתרון אחסון עבור חלק מהציוד שלהם, כך במקרים בהם המיקום החדש עדיין בשיפוצים, עדיין לא התפנה, או במקרים בהם אין די מקום לכל הציוד במקום החדש. צוות המובילים של יונייטד הובלות ידאג להוביל את הציוד שלכם ביעילות ובבטחה, ובמחירים אטרקטיביים!


   

  הובלה עם אחסנה- מדוע?

  • הובלה עם אחסנה תעניק לכם שקט נפשי
  • הובלה עם אחסנה היא פתרון חסכוני
  • הובלה עם אחסנה היא הפתרון הטוב ביותר לאחסון בטוח

  שאל כמה זה עולה

  *כל השדות הם שדות חובה

  השם שלך

  הדואר האלקרוני שלך

  טלפון

   הובלת דירות
   הובלות קטנות
   הובלת משרדים
   הובלה עם מנוף
   שירות אחר

  ההודעה שלך