אחסון תכולת דירה

טלפנו: 03-6431523
headerBg2

headerBg2

headerBg_03

headerBg_03

headerBg3

headerBg3


אחסון תכולת דירה

עוברים דירה בזמן הקרוב? ייתכן מאד שתגלו כי לחלק ממוצרי החשמל, הרהיטים או החפצים האישיים שלכם פשוט אין מקום, תהא הסיבה לכך אשר תהא. אתם לא לבד: פעמים רבות, אנשים מוצאים עצמם נופלים אל בין הכיסאות, עם פריטים רבים שדרוש למצוא להם מקום אחסנה לפרק זמן מוגדר. הפתרון הכמעט יחידי, במצב הזה, הוא פניה לחברה המציעה שירותי אחסנת דירה.

יונייטד הובלות, אשר פועלת בתחום למעלה מעשור, מציעה שלל שירותים משלימים להובלה. מקום של כבוד תופסים שירותי האחסנה השונים.

מתי זקוקים לאחסנת דירה?

שירותי אחסון דירה נפוצים במספר מצבים, להלן העיקריים ביניהם:

  • מעבר דירה –  לא פעם, נוצר פער זמנים בין פינוי הבית הקודם, למעבר לבית החדש, והוא נע לרוב בין מספר ימים למספר חודשים. במצב כזה, ברור כי נצטרך למצוא מקום לאחסן את כל החפצים שלנו עד שהדירה החדשה תתפנה, או לחילופין תהיה מוכנה למעבר.
  • שיפוץ דירה – שירותי אחסון דירה מאפיינים גם רבים אשר משפצים את הבית שלהם, ולא רוצים שהפריטים שבו יפריעו להליך, או אפילו ייפגעו כתוצאה ממנו.
  • נסיעה לשליחות לחו"ל לפרק זמן מסוים.
  • פרידה זמנית בין בני הזוג המצריכה מאחד מהם למצוא פתרון דיור זמני.

כך יונייטד הובלות נכנסת לתמונה

אנחנו ביונייטד הובלות נשמח לסייע לכם. מעצם היותנו חברת הובלות, אנחנו נעביר את הפריטים למחסנים הייעודיים שלנו, ונמנע מכם את הצורך להתבסס על מספר רב של נותני שירות. עובדה זו מוזילה באופן משמעותי את המחיר, שנחשב אצלנו לאטרקטיבי ביותר ביחס למתחרים. באפשרותכם לבחור כל סוג של מחסן, ולהשכירו לפרק הזמן שאתם רואים לנכון: החל מפתרון זמני של מספר ימים לחלק מהרהיטים, ועד לאחסנת דירות שלמות לתקופה ארוכה.

המחסנים אטומים מפני חדירת מים, מאובטחים ונמצאים תחת שמירה בכל שעות היממה. בנוסף על כך, במחסנים ישנן מערכות מתקדמות לגילוי עשן וכיבוי אש, והם עוברים הדברה באופן תדיר- זו תבטיח כי אף מזיק לא יפגע בציוד היקר שלכם. אם זה לא מספיק, אנחנו מציעים ביטוח מלא על הפריטים המאוחסנים, אשר יסייע לכם לעבור את תקופת האחסון בראש שקט.

ייעוץ וליווי לכל אורך הדרך

יונייטד הובלות הינה חברה ותיקה מאד בתחומה. עובדה זו מסייעת לכם להיות רגועים לקראת אחסנת דירה, פשוט מכיוון שתוכלו להיות בטוחים כי ההובלה והאחסנה ייעשו באופן המקצועי והיעיל ביותר. כוח האדם שברשותנו מיומן בכל סוג של משימה, ונעזר לצורך המשימות בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר אשר קיים כיום.

אנו נעניק לכם ייעוץ ראשוני על הפתרונות העומדים לרשותכם, וכן נלווה אתכם לכל אורך הדרך: החל מהתכנון, דרך הובלת הפריטים למחסנים ועד לסיומה של תקופת האחסנה.