שאלות ותשובות

טלפנו: 03-6431523
headerBg2

headerBg2

headerBg_03

headerBg_03

headerBg3

headerBg3


שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

עם הזמן והניסיון שלנו כחברת הובלות מהוותיקות בשוק ההובלות הישראלי, הצטברו אצלנו מספר שאלות נפוצות – שאלות שלקוחות רבים שאלו אותנו לפני ההובלה, בתהליך ההובלה ולפעמים – אפילו מרימים צלצול לשאול כמה שאלות לאחר ההובלה.

יונייטד הובלות - לפרטים והזמנות

האם ההובלה כוללת ביטוח, וכמה זה עולה?

כל הובלה עם חברת יונייטד הובלות היא הובלה עם ביטוח, ביטוח ההובלה כלול בהצעת המחיר שלנו, ואנו לא גובים יותר עבור ביטוח ההובלה. ביטוח הובלות סטנדרטי הוא עד 100 אלף שקלים, אנו ביונייטד הובלות- מעניקים ביטוח הובלות של 200 אלף שקלים (פי 2 מהסטנדרט), ובנוסף- אם צריך, אנו יכולים גם להעלות את ביטוח ההובלה (במקרה הצורך).

האם ניתן להזמין הובלה עם אריזה עבור הובלת דירה?

כמובן. אנו בחברת יונייטד הובלות מספקים גם שירותי אריזה עבור הובלת דירה. האריזה היא אריזה מושלמת ואנו ממליצים בחום לבצע אריזה מקצועית עם צוות האורזים שלנו, כמובן ששירותי אריזה עולים בתוספת תשלום, אך כאמור, מאוד מומלץ לבצע אריזה מקצועית עם צוות אורזים מקצועי מבית יונייטד הובלות, אגב, ניתן לבצע אריזת דירה מושלמת, או לחילופין – אריזת דירה חלקית (כלומר – אנו נארוז רק חלק מהציוד/ציוד שביר/חשוב וכדומה).

האם ניתן להזמין הובלה עם אריזה עבור הובלת משרד?

חברת יונייטד הובלות מעניקה ללקוחות עסקיים שירותי אריזת משרד מקצועיים. צוות האורזים המקצועיים שלנו בעל ניסיון של שנים באריזת משרדים מקצועית, מומלץ מאוד להשתמש בשירותי אריזת משרד מקצועיים – באופן זה כל הציוד הרגיש והשביר נשמר. אנו ביונייטד הובלות מבינים כי ציוד כאשר מדובר בלקוח עסקי, כל רגע של הובלה הוא רגע שבו העובדים לא במשרד…כאשר משתמשים בשרותי אריזה מקצועיים – הסדר והארגון נשמרים, ונחסך ללקוח המון זמן וכסף.

כמה זמן מראש מומלץ לסגור על שירותי הובלה?

מומלץ לסגור על שירותי הובלה כשלושה שבועות לפני תאריך/יום ההובלה. בפרק זמן זה חשוב לארגן את הדברים, להתחיל באריזה (ניתן כמובן להשתמש בצוות האורזים המקצועיים שלנו), להכין מסמכים חשובים בתיק צד נפרד ולאשרר הגעה סופית של חברת הובלות וצוות האורזים (במידה ויש צורך כמובן).

יש לי רק מעט ריהוט, האם אני צריך לשלם מחיר מלא??

כאשר אתם צריכים להוביל מעט ציוד, אין שום סיבה לשלם מחיר מלא הנגבה עבור הובלת דירה שלמה. הובלות מהסוג הה אנו מכנים "הובלות קטנות", הובלות אלו מתומחרות בנפרד ומסתיימות מהר מאוד. ברוב המקרים אלו הזקוקים לשירותי הובלות קטנות הם סטודנטים, אך לא רק – המון אנשים זקוקים להובלה של מספר מצוצם של ציוד.

האם יש איזשהו ציוד שכדאי לי להוביל בעצמי?

אנו ביונייטד הובלות מובילים את כל סוגי הציוד – בין שמדובר על הובלת פסנתר, טלוויזה או הובלות עם מנוף – בכל אלו אין לנו שום בעיה לטפל. עם זאת, אנו ממליצים בחום לאחסן מסמכים רגישים במזוודה/בריפקייס נפרד, ולהעביר את הדברים הללו בעצמכם. מסמכים חשובים באופן כללי תמיד חשוב לשמור צמוד אליכם…

מה לעשות כאשר אני צריך הובלת עסק ויש לי ציוד סודי / רגיש?

חברת יונייטד הובלות הינה מבין חברות ההובלות הוותיקות בישראל. בין לקוחותינו ניתן למצוא עסקים ומפעלים גדולים המחזיקים ציוד רגיש וסודי. בנוסף לכל זאת, חברת יונייטד הובלות משלבת ביטוח הובלות עד 200 אלף שקלים לכל הובלה ללא תוספת מחיר- ואם צריך, אנו נעלה את הביטוח גם לגבוה יותר! אנו מביאים איתנו המון ניסיון, וותק ומקצועיות. אתם יכולים להעביר ציוד רגיש וסודי בעזרתנו ללא שום דאגה.

האם אני חייב לתת טיפ לצוות ההובלות של יונייטד הובלות?

מחיר ההובלה כולל בתוכו גם את התשלום עבור צוות המובילים, ואנו כמובן, לעולם לא נחייב לקוח להוסיף תשלומים נוספים כגון טיפים וכדומה תוך כדי הובלה. עם זאת, צוות ההובלות שלנו תמיד נחמד ומסביר פנים, ומעניק שירותי הובלה זריזים ואיכותיים, על כן, ברוב המקרים הלקוח הוא שמרגיש צורך להעניק טיפ על ההובלה והשירות המצויין, אך כאמור – אנו כמובן לא מחייבים ולא נחייב לעולם לקוח להוסיף טיפ להובלה.

באיזה שעה הכי נכון לבצע הובלת דירה?

השעה הנכונה ביותר לבצע הובלת דירה (או משרד), היא השעה שנוחה לך – הלקוח. חברת יונייטד הובלות, בתאום מראש, תפנה את השעה הנוחה לך ביותר.

האם יונייטד הובלות מספקת שירותי הובלה עם מנוף?

יונייטד הובלות מחזיקה ברשותה מעלית משא המשמשת לשם הובלות מורכבות יותר – הובלות דרך בניינים גבוהים וגורדי שחקים, במצבים בהם הריהוט גדול מדי ואין אפשרות להעביר את הריהוט דרך הדלת ומצבים בהם הבניין גבוה ללא מעלית. במצבים שכאלו אנו נשתמש בהובלה עם מנוף הובלות. יונייטד הובלות מחזיקה מנוף וצוות הובלות עם מנוף בעל וותק וניסיון של שנים.

האם יונייטד הובלות מספקת שירותי הובלת פסנתר?

הובלת פסנתר היא הובלה הדורשת פיזיות ועדינות גם יחד. פסנתר הוא פריט יוקרתי מאוד ועם זאת – פסנתר יכול גם להיות כבד מאוד. צוות יונייטד הובלות מעניק שירותי הובלת פסנתרים זריזה מהירה.

האם יונייטד הובלות מספקת שירותי הובלת כספות?

חברת יונייטד הובלות מספקת שירותי הובלת כספות – ולא משנה מה גודל הכספת, צוות ההובלות בשילוב הציוד הטכנולוגי המתקדם שלנו – יכול לתמודד איתה. אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר לפרטים נוספים.

למה כדאי לי להוביל דווקא עם יונייטד הובלות

חברת יונייטד הובלות היא אחת מחברות ההובלות הוותיקות ביותר בתחום ההובלות בישראל, עם ניסיון של מעל 20 שנה ואלפי לקוחות ובתי עסק מרוצים, עם צי של משאיות וצוות הובלות מנוסה, עם משאיות הובלה חדשות ומנוף הובלות מקצועי – אתם עושים את הבחירה הנכונה!

  • חברת יונייטד הובלות בעלת ניסיון של מעל 20 שנה!
  • חברת יונייטד הובלות מעניקה לכם שירותי הובלה עם אריזה!
  • צוות המובילים שלנו צוות הובלות מקצועי ואיכותי.
  • מחירים אטרקטיביים ותנאי תשלום גמישים.

שאל כמה זה עולה

*כל השדות הם שדות חובה

השם שלך

הדואר האלקרוני שלך

טלפון

 הובלת דירות
 הובלות קטנות
 הובלת משרדים
 הובלה עם מנוף
 שירות אחר

ההודעה שלך