הובלות דירה בתל אביב

טלפנו: 03-6431523
headerBg3

headerBg3

headerBg2

headerBg2

headerBg_03

headerBg_03


הובלות דירה בתל אביב


מעבר דירה, כרוך בשעות לא מבוטלות של אריזת כל הציוד שצברנו עם השנים. הציוד כולל בתוכו בעצם את כל חיינו, החל מבגדים, דרך אלבומים וכלה בריהוט ומכשירים חשמליים, וכמובן שיש לו עבורנו, ערך סנטימנטלי רב. לכן הובלת דירה, היא עסק חשוב ומורכב שצריך לבצעו בצורה הכי טובה כדי שכל הציוד שלנו יגיע בבטחה.

הובלות דירה בתל אביב בדרך הבטוחה

חברת הובלות מקצועית

חברת הובלות מקצועית

אז כפי שציינו, הובלת דירה היא עסק רציני, ואין מדובר בסתם העברת חפצים, אלא בציוד יקר בדרך כלל, ובעל ערך רב. סביר להניח, שכולנו שמענו סיפורי זוועה על הובלות כושלות וציוד שנפגע בעת ההובלה. לכן לבחירת החברה שתבצע עבורנו את ההובלה יש חשיבות רבה. בשוק קיימות אינסוף חברות שמתמחות בהובלות, אבל איך נדע שהחברה שבחרנו היא אכן אמינה וטובה ? אז קודם כל, עדיף לבחור בחברה מוכרת ובעלת מוניטין בתחום, או בחברה עליה קיבלנו המלצות מכאלה שנעזרו בשירותיה. חשוב לוודא שהחברה נותנת ביטוח על התכולה, וזאת למידה וחלילה יינזק הציוד, נקבל את התמורה המלאה. במידה ותנאי השטח להעברה בעייתיים, חשוב לוודא שביכולתה של החברה להתמודד עם זה, למשל , במידה והמעלית קטנה או שחדר המדרגות צר ואין אפשרות להעביר בהם חלק מהציוד, יש לברר אם יש לחברה ציוד ייעודי להתמודד עם כך, שבדרך כלל מנוף הוא הפיתרון. בררו עם החברה, אם שירותיה כוללים פירוק והרכבת רהיטים וזאת כדי שתערכו בהתאם, או לחלופין, אם זה תנאי הכרחי מבחינתכם, שתמצאו חברה אחרת שכן מספקת את השירות.

הובלות דירה בזמן קניית דירה בתל אביב- בקטנה

הובלת דירה בתל אביב, היא לאו דווקא הובלה של דירה גדולה או הובלת ציוד רב. לעיתים, מדובר בהובלה של מספר פריטים לא רב בכלל. זה בדרך כלל המצב, כשמדובר בצעירים או סטודנטים שזו הפעם הראשונה שהם עוזבים את בית ההורים ולוקחים עימם רק כמה ארגזים עם בגדים ואת הספות הישנות של ההורים. הובלת דירה מסוג זה נקראת הובלה קטנה, ומעבר להיותה קטנה בציוד, גם העלות שלה, היא בדרך כלל קטנה. מה שגם מתאים לצעירים, שבדרך כלל חשבון הבנק שלהם אינו מרקיע שחקים. אם זה המקרה אצלכם, חפשו חברות שעוסקות בהובלות קטנות, או שתציינו בפני החברה בה בחרתם שבזה מדובר. כמובן שגם פה, חשוב לוודא שיש לחברה ביטוח הובלת דירה, אבל כדאי גם לערוך סקר שוק מקדים לגבי הובלות קטנות,ולוודא שהמחיר שהוצע לכם, אכן תואם לכך.

המלצות מה לקוחים בחשבון

כמו בכל תחום גם בתחום הובלת דירות כדאי לקבל המלצה ממי שכבר התנסה בשירותים הללו בזמן האחרון והיה מרוצה ממה שקיבל.