הובלות קטנות למטרות שונות

טלפנו: 03-6431523
headerBg3

headerBg3

headerBg2

headerBg2

headerBg_03

headerBg_03


הובלות קטנות למטרות שונות

לעיתים אנו זקוקים להובלה ללא מעבר דירה. איך ומתי זה קורה? למשל הדודה רוכשת סלון חדש ואנחנו מעוניינים בכורסא שלה. האחות הגדולה קונה מכונת כביסה חדשה וזה מתאים לנו בול לדירת הסטודנטים או שאין לנו דרך להעביר ברכב הפרטי הקטן את שולחן המחשב הגדול שמשמש אותנו ללימודים ועבודה.

בחברת יונייטד הובלות הולכים לקראת הלקוח ומכירים את התרחישים האלו מקרוב לאחר שנים רבות ונסיון בתחום. אצלנו לא תצטרכו לשלם מחיר מלא להובלה ויש אופציה של 'הובלה קטנה', נקראת גם הובלת סטודנטים. יחד עם זאת חשוב לציין כי אפשרות זו לא מוגבלת למספר פרטים מסוים או לסטודנטים בלבד, נציג שלנו ישמח לשוחח עמכם ולוודא האם ההובלה המדוברת עונה להגדרה של הובלה קטנה.

גם אם הציוד מצריך אריזה מיוחדת נשמח לסייע בעדכם כמו גם אופציה לשימוש במנוף באם הציוד המדובר כבד או גדול במיוחד, או שאתם עוברים לקומה גבוהה במיוחד ולא ניתן להעביר את הציוד בחדר המדרגות הצר.

בנוסף ישנה אפשרות לבטח גם את ההובלה הקטנה, בהבנה כי לכם זוהי הובלה משמעותית ולעיתים הובלה קטנה יכולה לכלול ציוד יקר ערך או בעל מטען רגשי גבוה.

במקום להתחנן ולשאול ברשתות החברתיות למי יש במקרה טנדר להעמסה ויכול לעזור לכם להוריד את הפסנתר מקומה רביעית ואז להעלות אותו איתכם לקומה שישית בבניין החדש, אל תהססו ותזמינו כבר עכשיו את שירותי יונייטד הובלות.

בסופו של דבר יחסך לכם זמן רב ללא הציוד החשוב, ותוכלו לסמוך על הובלה מדויקת, אדיבה ומקצועית!