הובלות קטנות מי צריך את זה ?

טלפנו: 03-6431523
headerBg3

headerBg3

headerBg2

headerBg2

headerBg_03

headerBg_03


הובלות קטנות מי צריך את זה ?

כשחושבים על הובלות בדרך כלל חושבים על לוגיסטיקה מורכבת. כדי לעביר דירה צריך לארוז את הציוד, להזמין חברת הובלות ולפקח על הכל מהתחלה ועד הסוף כדי שאף פריט לא ישבר או ילך לאיבוד. אבל תחום ההובלות אינו מוגבל אך ורק להובלות מורכבות של דירות, מפעלים או מחסנים. לפעמים אנשים זקוקים לשירות הובלות קטנות, כמו הובלת מיטה או ארון.

הובלות רהיטים

לא בכל פעם שצריך להחליף ארון או ספה בבית, אנשים רצים ישר לחנות כדי לקנות את הרהיט המבוקש. לפעמים עדיף לקנות רהיט יד שניה. במקרה כזה, צריך להזמין שירות הובלות קטנות. טנדר או משאית קטנה יספיקו. חשוב לבצע השוואת מחירים ולבחור חברה אשר לא מנפחת מחירים. הזמינו חברה קרובה למקום מגוריכם. כדאי לבדוק אם יש ביטוח לחברה על מנת שלא יתעוררו מחלוקות במקרה של תאונת דרכים.

הובלות קטנות לסטודנטים

מכיוון שסטודנטים עוברים דירות לעיתים קרובות יותר מכל אדם אחר, הם מהווים את קהל היעד המרכזי להובלות קטנות. לרוב מגורי הסטודנטים צנועים, או שהסטודנטים גרים בדירות שרוהטו על ידי בעלי הבית. לכן אין להם ציוד רב להעביר. מכיוון שיש להם תשלומים גדולים לעמוד בהם, כמו שכר לימוד ושכר דירה, הם יעדיפו להעביר את הפריטים לבד. לכן רק חברת הובלות אשר תתחשב במצבם הכלכלי, ותציע להם הובלה במחיר מיוחד -  תקבל מהם עדיפות.

מחיר

חברת הובלה אמינה, היא חברה הקובעת את מחיר ההובלות לפי כמות הפריטים. לכן אם יש לכם פריט בודד לעומת 5 פריטים, סוג הובלה זה עדיין נחשב להובלה קטנה, אבל אין זה אומר שאתם צריכים לשלם את אותו המחיר. חשוב לדעת כי יש עוד כמה קריטריונים לקביעת המחיר. למשל נגישות לדירה. אם הרהיט נמצא בקומה עשירית ללא מעלית, עלות ההובלה תהיה יקרה יותר מהובלת רהיט מקומה ראשונה. אם הבית נמצא במקום בו לא ניתן להחנות את המשאית, או שמרחק ההובלה הוא מקצה אחד של הארץ לקצה השני, מחיר ההובלה כמובן יהיה יקר יותר מהובלה בתוך עיר עם נגישות קלה להעמסה ולפריקה.