הובלת דירה או בית פרטי

טלפנו: 03-6431523
headerBg_03

headerBg_03

headerBg2

headerBg2

headerBg3

headerBg3


הובלת דירה או בית פרטי

אחד הרגעים הכי משמחים בחייו של אדם הוא רכישת דירה. מעבר לדירה חדשה מסמל התחלה חדשה ונקייה. אך יחד עם ההתרגשות הרבה מתווספים גם לחצים ודאגה לשמירה וסידור של הריהוט והחפצים הקיימים.  לכן קיימים מספר שלבים שיש לבצע לפני ההובלה עצמה.

מאיפה מתחילים?

הובלת דירה היא מבצע מורכב לכל הדעות ולכן יש לנהל את המעבר תוך שמירה על לוח זמנים מדוקדק וסדר מופתי על מנת לאפשר שהמעבר יתנהל בצורה החלקה ביותר.

ראשית, מתחילים בסידור הבית, שלב  זה מאפשר לבעלי הדירה לנהל מעין "נקיון פסח" מקדים. זוהי ההזדמנות המושלמת להיפטר מריהוט ישן, בגדים בלויים, מסמכים ישנים ושאר חפצים מיותרים שאנו בני האדם נוהגים לאגור בקצב מסחרר, רצוי להתחיל את הנקיון כשלושה שבועות לפני המעבר. השלב הבא הוא השמת הציוד בתוך ארגזי קרטון. מומלץ להתשמש בקרטונים חדשים על מנת למנוע את כלים שבורים, חדירות של מים לבגדים וכו'. כמובן שבהתאם לעונה, יש לארוז את הבגדים שכרגע אינם נחוצים, את כלי המטבח השבירים שאינם נמצאים בשימוש יומיומי יש לארוז לאחר עטיפתם בנייר עיתון או ניילון מיוחד. על מנת לא להיות בלחץ של זמן, מומלץ להתחיל לארוז כשבועיים לפני מועד המעבר ולהצטייד בנייר דבק עבה, בדיוק כמו ששימש את כולנו לאטימת החדרים והחלונות במלחמת המפרץ, וכמובן בטושים עבים ומדבקות על מנת לסמן את תכולתו של כל ארגז, דבר המאפשר פריקה יעילה יותר.

בחירת חברת ההובלה הנכונה עבורכם

מכיוון שהשוק רווי חברות הובלה המעניקות שירותי הובלה לכל מקום בארץ, חשוב מאוד להתחשב במספר קריטריונים לפני סגירת ההובלה. ראשית יש לבדוק אם החברה מספקת ביטוח לתכולה, מה גובה הסכום וכמובן האם הביטוח הוא חלק מהתשלום הכולל. שנית, יש לבדוק האם יש לחברת ההובלה מנוף בעת הצורך על מנת להעביר ריהוט כבד כגון פסנתרים אשר אינם נכנסים בדלת רגילה. לבסוף, ניתן לומר שהדבר שהכי חשוב לבדוק הוא את ותק ונסיון חברת ההובלה וכמובן מומלץ בחום לבקש המלצות ולדבר עם אנשים אשר עבדו עם החברה בעבר.