הובלת חפצים שבירים ויקרי ערך

טלפנו: 03-6431523
headerBg_03

headerBg_03

headerBg2

headerBg2

headerBg3

headerBg3


הובלת חפצים שבירים ויקרי ערך

ברבות השנים צברנו אינספור חפצים חלקם חסרי תועלת אשר לא יעברו איתנו לבית הבא וחלקם יקר מפז הן מבחינה רגשית והן מבחינה ערכית. בעת מעבר הדירה יש לתת תשומת לב מיוחדת לאותם החפצים על מנת להבטיח את שלומם ב"חתיכה אחת" בזמן המעבר לדירה החדשה.

ניהול מעבר "רגיש"

הגדרת חפץ כיקר ערך היא סובייקטיבית לחלוטין ובכל זאת ישנם כמה קווים משותפים לכלל האנשים, אנו ננסה לעזור לכם ולהסביר כיצד יש להתייחס לחפצים יקרי ערך לפני המעבר ובמהלכו, תוך חלוקה לקטגוריות שונות:

מכשירי חשמל יקרים

מקררים, מכונת כביסה, מסך הטלוויזיה היקר והמחשב האישי שלכם נכללים בקטגורית מוצרי חשמל יקרים. לכן יש להקפיד לארוז אותם בהתאם. אם נשארה ברשותכם אחת מהאריזות המקוריות, מצוין! אם לא תוכלו לפנות אל חברת ההובלה ולבקש נייר אריזה מיוחד אשר עתיד להגן על מוצרי החשמל מפני שריטות, חבטות ובמקרה הגרוע מכל שבירות.

ריהוט עתיק

ריהוט עתיק יקר ערך יכול לכלול בתוכו גם חפצי אומנות שונים שאספתם ברבות השנים כגון תמונות ופסלים שונים. גם אותם חשוב לארוז בקפידה בנייר אריזה מיוחד שניתן לרכוש מחברת ההובלה על מנת להבטיח שלא יגרם להם נזק בעת המעבר.

תכשיטים יקרי ערך

זוהי הקטגוריה היחידה בה אנו ממליצים לבעלי הבית שלא להעביר במסגרת ההובלה עצמה. בהנחה שלא מדובר בכמות מסחרית של תכשיטים ברמה של מכרה יהלומים, אנו ממליצים בחום לשאת את התכשיטים שלכם עימכם במכוניתכם הפרטית על מנת להבטיח לכם שקט נפשי ונטול דאגות.

שונות

אלבומי ילדות, אוסף בולים יקר ערך, ניירת ומסמכים חשובים כגון: חוזה רכישת הדירה החדשה ואף אוסף הציורים של ילדיכם, נכללים בקטגוריות "שונות". אנו ממליצים לפני התחלת שלב האריזה עצמה לנסות להכניס את כל הניירת והמסמכים החשובים אל תוך קלסרים מסודרים ורק אז להכניסם אל תוך הארגז על מנת להבטיח לכם שאף מסמך לא ייעלם ובעיקר לא יינזק מנוזלים או כל צרה אחרת.

טיפ אחרון

יש לוודא כי ביטוח ההובלה כולל את ערכם של חפצי הערך וכמו כן מומלץ בחום לערוך רשימת מלאי הכוללת את כל הציוד שעתיד לעבור, רשימה שכזו תעזור לכם לוודא כי כל הציוד אכן עבר בשלמותו וכמובן יעזור רבות בזמן הפריקה.