הובלת משרד

טלפנו: 03-6431523
headerBg_03

headerBg_03

headerBg3

headerBg3

headerBg2

headerBg2


הובלת משרד

ההבדל היחיד בין הובלת דירה לבין הובלת משרד הוא שבבית אומנם עובדים אבל ללא תמורה כספית בעוד שבמשרד כל דקה שווה זהב. ולכן הובלת משרד בשלמותו עלולה לגרום לכאב ראש לא קטן ולבזבוז של זמן יקר וכסף. לכן יש לתכנן את העברת המשרד בקפידה מדוקדקת על מנת לאפשר מעבר חלק ככל שניתן במינימום הפסד של ימי עבודה, כלומר לבצע את מעבר המשרד ביום אחד כולל פריקת ארגזים.

היכן מתחילים

שלב הניקיון הוא הראשון ובו מחליטים מהם החפצים והניירת שאינם בשימוש. את החפצים ניתן לזרוק או לתרום ואת הניירת הישנה לאחסון בארגזי ארכיון מסומנים. פעולה זו רצוי לבצע כחודש לפני המעבר. כמו כן שלב האריזה עצמו מתחלק לשניים, את חומרי האריזה רצוי לרכוש מחברת ההובלה עצמה  כגון קרטונים וניילון "בועות" על מנת להבטיח את חוזק האריזה לציוד המשרד הרגיש. השלב השני מתרכז באריזה עצמה.

תהליך האריזה עצמו

את הניירת המשרדית יש לסדר בקלסרים קשיחים ולסמן במדויק את הארגזים בהם הם נמצאים על מנת לאפשר פריקה מסודרת ויעילה. את ציוד המחשוב במשרד יש לארוז בקפידה תוך שימוש באמצעי בידוד על מנת למנוע שריטות או במקרה חמור יותר שברים. כל פריט אלקטרוני יש לארוז בנפרד, מסכי מחשב, מדפסות, לוחות אם, מרכזיות טלפונים ועוד. וכמובן שיש לסמן כל ארגז בנפרד ולרשום באותיות קידוש לבנה "שביר!".

לפני המעבר למשרד החדש

על מנת לוודא כי המעבר יעבור במהירות האפשרית ובהצלחה יש לדאוג לנקות ולצבוע את מיקום המשרד החדש ולדאוג לכמות נקודות חשמל מספקות.

כיצד בוחרים את חברת ההובלה הנכונה

כמובן שיש לערוך סקר שוק מקדים בין מס' חברות ולבקש הצעת מחיר מכולן. לרוב, נציג מחברת ההובלה יגיע אל המשרד על מנת להעריך את קושי ההובלה ולתמחר אותה, דבר התלוי לעיתים בשימוש במנוף וכו'.  לא פחות חשוב לבקש המלצות מבעלי משרדים אשר שכרו את שירותי החברה. בנוסף, חשוב לבדוק כי חברת ההובלות מספקת ביטוח הובלות הכולל את כל תכולת הציוד המשרדי. והנקודה הקריטית ביותר בהעברת המשרד והיא עמידה בלוחות זמנים שנקבעו מראש.