טיפים לפריקת ארגזים בבית החדש

טלפנו: 03-6431523
headerBg3

headerBg3

headerBg2

headerBg2

headerBg_03

headerBg_03


טיפים לפריקת ארגזים בבית החדש

מעבר דירה הוא נושא מעיק בפני עצמו, אך גם הפריקה בבית החדש היא "לא טיול בפארק". כיצד פורקים ביעילות ובזריזות את הארגזים? כל הטיפים במאמר שלפניכם.

מתחילים מההתחלה

פריקת ארגזים יעילה טמונה באריזה מקדימה נכונה. מהי אריזה נכונה? פשוט מאוד, סימון כל ארגז לפי החדר העתידי אליו הוא עתיד להגיע, ניתן לעשות את ההבדלה בין הארגזים באמצעות טושים צבעוניים או מדבקות צבעוניות, לדוגמא: לחדר של התינוקת השתמשו במדבקות ורודות, לחדר הרחצה במדבקות כחולות, למטבח בלבנות וכן הלאה. בנוסף למדבקות הצבעוניות, רשמו על כל ארגז בגדול את שם החדר אליו הוא מיועד, באיזו קומה הוא נמצא (אם מדובר בבית פרטי בן שתי קומות למשל) על מנת להקל על המובילים ולהקל עליכם את מלאכת הפריקה. בנוסף, בזמן האריזה הקפידו לארוז את הבגדים, המצעים והשמיכות על פי עונות השנה, כלומר אם כרגע אנחנו נמצאים בקיץ, מובן שאת כל בגדי החורף והמעילים יאופסנו בארון מיד עם המעבר ולכן ציינו על הארגז את תוכנו וכך תדעו מה לפרוק קודם.

שלב הניקיון לפני הכניסה

בין אם מדובר בדירה חדשה מקבלן או בדירה יד שנייה, חשוב מאוד לנקות באופן יסודי את הדירה לפני הכניסה ופריקת הארגזים. לא יהיה מצב נוסף בו הדירה תהיה ריקה מחפצים שזהו המצב האידיאלי לביצוע קרצוף וניקיון יסודי. בין אם אתם בוחרים לנקות בעצמכם ובין אם אתם בוחרים להזמין חברת ניקיון חיצונית, הקפידו לנקות את כל החלונות בבית, כולל המשקופים, את פנים ארונות המטבח, את כל הכיורים בבית, שירותים, מקלחונים ועוד. בסוף תהליך הניקיון מומלץ לבצע ניקוי יסודי לכל רצפות הבית באמצעות פוליש עמוק.

תהליך הפריקה

השלב הראשון לפני תהליך הפריקה, הוא הנחיית המובילים והדרכתם היכן להניח כל ארגז, באיזה חדר בבית וכו'. מומלץ להתחיל לפרוק את החפצים לפי החדרים וחשיבותם, לדוגמא: את המטבח מומלץ לפרוק קודם שכן זהו החלק הכי פעיל בבית ניתן להוציא קודם את מכשירי החשמל השונים כגון מיקרוגל, קומקום חשמלי ועוד ולאחר מכן את כל הצלחות המשמשות ליום יום ועוד. לאחר סידור המטבח ניתן להתפנות לחדרים האחרים בבית, מומלץ ל"התלבש" על כל חדר ולסיים את התהליך בהדרגה. שתהיה פריקה נעימה!