ייעול תהליך האריזה

טלפנו: 03-6431523
headerBg3

headerBg3

headerBg_03

headerBg_03

headerBg2

headerBg2


ייעול תהליך האריזה

אחת המטלות המעיקות (במיוחד אם אתם לא נמנים עם "חולי הניקיון" למיניהם) היא אריזת הבית לקראת מעבר דירה מתוכנן. יחד עם זאת, עם תוכנית שבניתם מראש ועבודה מסודרת לצד רשימת צ'ק ליסט, לא רק שהמטלה המעיקה תסתיים מהר מהצפוי ולא תימתח כמו מסטיק אלא שיכול מאוד להיות שאפילו תמצאו את התהליך מהנה במקצת.

שלב ראשון – הכנת רשימת TO DO

רשימת ה- TO DO צריכה לכלול את כל המטלות הראשוניות לפני התחלת האריזה עצמה, כגון: זריקת כל החפצים הישנים או תרומתם, מכיוון שאנו לא מעוניינים להעבירם איתנו הלאה לבית החדש. שנית, יש להחליט האם אנו הולכים לקרטוניה על יד הבית ומסתפקים במה שנמצא או שמא עדיף לנו ולחפצינו לרכוש חומרי אריזה אמידים מחברת ההובלה שסגרנו איתם.

שלב שני – התחלת האריזה

שלב האריזה צריך להתבצע תוך ניהול רשימת מלאי של כל ארגז ובעיקר מהו מכיל על מנת להקל עלינו את מלאכת הפריקה וכמובן לוודא שחברת ההובלה עשתה את עבודתה נאמנה. אנו ממליצים להתחיל לארוז את החפצים שאינם נמצאים בשימושנו היום יומי כגון: ספרים, דיסקים, בגדי חורף או קיץ, בהתאם לעונה כמובן, כלי מטבח מפוארים שמוצאים רק לארוחות מיוחדות ועוד. חשוב מאוד לוודא כי הקרטון אטום היטב מפני חדירה של מים או מזיקים וכמובן בסיום האריזה של כל ארגז יש לסמנו תוך ציון התכולה, אם היא שבירה או לא ולאיזה חדר היא מיועדת בבית החדש כגון: החדר של רועי, הסלון, המטבח וכו'.

שלב שלישי – סגירת קצוות

יום לפני המעבר המתוכנן, רצוי לסגור קצוות ולוודא שלא שכחתם מאחור דבר. יש לעבור חדר חדר בבית ולוודא שהכול נארז. בנוסף, יש לוודא ולספור את כמות הקרטונים הסופית ולבדוק שכולם מסומנים בהתאם כולל ברשימה שהכנתם מראש וכמובן לוודא כי כול הארגזים נעולים הרמטית היטב על מנת להבטיח את שלמות החפצים שבתוכם.

שלב רביעי – מה לוקחים איתנו

ביום המעבר אנו ממליצים לקחת איתכם את התכשיטים וחפצי הערך היקרים לליבכם, תרופות הנמצאות בשימושכם היום יומי, ארנקים ומסמכים חשובים. בנוסף, אנו ממליצים לקחת עמכם את החוזה שחתמתם עם חברת ההובלה על מנת שיהיה זמין לכל צורך שיעלה.