לארוז לבד או להזמין חברת אריזה

טלפנו: 03-6431523
headerBg2

headerBg2

headerBg_03

headerBg_03

headerBg3

headerBg3


לארוז לבד או להזמין חברת אריזה

גם אם זו פעם ראשונה שאתם עוברים דירה ואתם חשים התרגשות עצומה לקראת ההתחלה החדשה וגם אם אתם סוג של "צוענים" אשר עוברים דירות בתדירות גבוהה, המשותף הוא הצורך באריזה של כל החפצים בבית. ישנן 2 אופציות כיצד לארוז, האחת היא כמובן בשימוש בשתי ידיכם או שניתן להזמין את שירותיה של חברת אריזה חיצונית. ההחלטה הסופית היא כמובן בידיכם והיא תלוית הקשרים, כגון האם קיים תקציב נזיל, הקדשת זמן, יכולת פיסית, ולא פחות חשוב חשק ורצון. על מנת לעזור לכם להחליט, להלן פירוט על היתרונות והחסרונות בכל אפשרות.

ארזת לבד? יתרונות וחסרונות

לארוז לבד יכולה להיות חוויה מהנה עבורכם, למשל בעת סידור המסמכים תתקלו בתמונות ישנות, תעודות מהיסודי ועוד, בקיצור חוויה נוסטלגית נעימה שנוכל לחוות מס' מועט של פעמים בחיים, בין היתר, בזמן האריזה לקראת מעבר לבית חדש. יתרון נוסף הוא היכולת לזרוק חפצים, ביגוד ומסמכים ישנים ולהרגיש שאתם שולטים בנעשה בחפצים שלכם, מעין סדר פסח מוקדם לפני ההתחלה החדשה. החיסרון בארוז לבד, מתרכז בעיקר בצורך לפנות זמן יקר ולעיתים אף לקחת יום חופש (ואפילו יותר) מהעבודה על מנת להספיק לארוז הכול לפני המעבר, לחלקינו זה אף יותר מסובך שכן כל בעל משפחה יודע שאחרי העבודה, יש עוד "עבודה" עם הילדים ורק לאחר שהם פורשים לישון, למי נשאר עוד כוח להתחיל לארוז?

חברת אריזה – יתרונות וחסרונות

היתרון הברור של חברת אריזה היא היכולת לארוז את כל הבית מפחות מיממה. צוות מיומן של אורזים מקצועיים מגיע לביתכם וכמו השד הטזמני, אורז את הבית תוך שעות ספורות, לכם לא נגרמה חוסר נוחות שכן האריזה מתבצעת יום לפני המעבר וכך אתם לא נאלצים לחיות בסביבת ארגזים במשך שבועות, שנית, חברות האריזה מספקות גם שירותי תיוג וסידור, כלומר, כל ארגז ימורקר בהתאם לתכולתו ולאיזה חדר הוא מיועד בבית החדש. החיסרון הוא כמובן העלות, לארוז לבד לא עולה כסף והחיסרון השני הוא כאשר מישהו חיצוני אורז לכם את הבית, הפריקה תהיה מעט יותר קשה שכן יהיה פחות קל לאתר חפצים שלא אתם ארזתם בעצמכם. למידע נוסף אודות ייעול תהליך האריזה לחץ כאן

שורה תחתונה

את הבחירה בין לארוז לבד לבין הזמנת שירותי אריזה חיצוניים ניתן להמשיל להכנת כוס קפה, לפעמים יותר נחמד לצאת לבית קפה ולהמתין עד שיגישו לנו כוס קפה ממכונת אספרסו מקצועית ולעיתים אין כמו הקפה שאנחנו עושים לעצמנו. הבחירה היא שלכם, בהצלחה!