סוגי הובלות

טלפנו: 03-6431523
headerBg2

headerBg2

headerBg_03

headerBg_03

headerBg3

headerBg3


סוגי הובלות

כמעט כל אחת מאתנו, בשלב מוקדם או מאוחר בחייו, צריך להזמין שירות הובלות. להובלות יכולות להיות מטרות כמו הובלת דירה, הובלת רהיט בודד או אפילו הובלות על בסיס יומיומי במקרה ומדובר במחסן או מפעל. יש חברות אשר מתמחות בכל סוגי ההובלות ויש חברות העובדות במסגרת סוג הובלה אחד.

הובלת דירות

זהו סוג ההובלה הנפוץ ביותר. כל יום מישהו אחר עובר דירה. להעביר רהיטים ממקום למקום היא משימה בלתי אפשרית לאדם ללא משאית. חברות ההובלה לא רק מעמיסות ופורקות את המשאית, רבות מהן גם מספקות שירותי אריזה. כך שניתן לעבור מדירה לדירה מבלי להזיז אצבע.

הובלות מפעלים

לפעמים גם בעלי מחסנים לוגיסטיים גדולים צריכים עזרה. לפעמים צי המשאיות של המפעלים אינו מספיק. חברות ההובלה מספקות  שירות גיבוי. במקביל להובלות הרגילות של המפעל, כדאי לעבוד עם חברות הובלות אשר מספקות שירות הובלות משטחים. רוב ההובלות המתבצעות במפעלים הן הובלות משטחים.

הובלות קטנות

במקרים רבים, כשמדובר באיזה כורסא או מיטה, בעל הדירה מסתדר בעצמו עם ההובלה. אבל כשאין לו כלי רכב מתאים להעברה, או כשהוא רוצים להעביר כמה פריטים, שירות הובלות קטנות זהו השירות המתאים ביותר עבורו. סטודנטים הם קהל היעד המרכזי להובלות קטנות. ככל שהמחיר יהיה נוח יותר, כך יהיו יותר לקוחות שישתמשו בשירות זה במקום לעשות את ההובלה לבד או לשכור טנדר בהובלות קטנות תמיד כדי לבחור בחברה מקצועית ואמינה.

הובלות משרדים

כאשר בעל עסק רוצה להעביר את המשרד, הדבר האחרון שהוא רוצה זה לעצור את עבודתו ולאבד לקוחות. לכן לעיתים קרובות בעלי חברות מזמינים שרותי הובלה על מנת לבצע את ההעברה. כך העובדים יכולים להמשיך לעבוד והעסק יכול להמשיך להתנהל בצורה חלקה.  אם חברה קטנה מאבדת כמה ימי עבודה להעברה – זה לא סוף העולם. אבל לחברות גדולות זה יכול לגרום לבעיות כלכליות.