חומרי אריזה

מכירת חומרי אריזה

טלפנו: 03-6431523
headerBg_03

headerBg_03

headerBg2

headerBg2

headerBg3

headerBg3


מכירת חומרי אריזה

חומרי אריזה

אחד האלמנטים החשובים ביותר באריזת הציוד בעת מעבר דירה, או עסק, למקום חדש, הוא חומרי האריזה בהם תעשו שימוש. שימוש בחומרי ישנים ומחומרים באיכות ירודה, יאריכו את זמן האריזה ויסבכו את העניינים. יונייטד הובלות מתמחה במכירת חומרי אריזה איכותיים ומתקדמים, ומבטיחה להקל עליכם את מלאכת האריזה באופן משמעותי!

יונייטד הובלות - לפרטים והזמנות

 • טלפון: 03-6431523
 • טופס: יצירת קשר
 • מחיר: קבלו הצעת מחיר להובלה
 •  

  שירותי הובלות עם אריזה ללקוחות פרטיים

  אריזת הדירה הינה תהליך מורכב, ולעיתים מייגע. בין אם מדובר בציוד רגיש ושביר, ובין אם מדובר בריהוט היוקרתי שלכם, ודאי תזדקקו למגוון פתרונות אריזה ועיטוף. שימוש בחומרי אריזה חדשים ואיכותיים יקלו על מלאכת האריזה, וישמרו על הציוד שלכם, עד לרגע הגעתו למיקום החדש. אנו ביונייטד הובלות, נספק לכם פתרונות אריזה איכותיים ויעילים, כגון מדבקות שבאמצעותן תוכלו לסמן את הציוד, ניילון נדבק להגנה על מזרנים וריהוט, ניילון בועות להגנה על חפצים שבירים, ועוד. עם יונייטד הובלות, הציוד שלכם יגיע ביעילות ובבטחה ליעדו.

  שירותי הובלות עם אריזה למשרדים

  העברה יעילה של משרד מחייבת שימת דגש על סדר וקטלוג, לצד אריזת מסמכים, ריהוט וציוד משרדי. חשוב לקטלג כל קרטון על פי תכולתו, וכן לסמן באמצעות מדבקות בצבעים שונים לאיזה חדר, או קומה, הוא שייך. יצירת אינדקס הכולל רישום כל הקרטונים, יסייע באופן משמעותי בסיום תהליך ההעברה. הצוות של יונייטד הובלות ידאג לספק לכם ציוד מתאים, כגון קרטונים, ניילון בועות לשמירה על מסכי המחשב ועוד, ויבטיח הובלה מסודרת, מהירה ויעילה.

  שירותי הובלות עם אריזה לבתי עסק

  תהליך אריזה לבתי עסק מצריך הערכות מיוחדת, על מנת לחסוך זמן יקר, ולהעביר את כל הציוד בצורה היעילה, מהירה, ומסודרת ביותר, מבלי לגרום נזקים לציוד. כמו באריזה למשרדים, גם במקרה זה חשוב לקטלג ולסמן כל קרטון על פי תכולתו, ולרכז הכל באינדקס מסודר. יונייטד הובלות ידאגו לספק לכם פתרונות אריזה יעילים ומתקדמים, שיאפשרו לכם להוביל את הציוד במהירות, ולפרוק אותו באופן יעיל ומסודר.

   

  פתרונות אריזה איכותיים, מדוע?

  • פתרונות אריזה איכותיים יחסכו לכם זמן יקר
  • פתרונות אריזה איכותיים יקלו את מלאכת האריזה
  • פתרונות אריזה איכותיים יאפשרו מעבר קל ומהיר

  שאל כמה זה עולה

  *כל השדות הם שדות חובה

  השם שלך

  הדואר האלקרוני שלך

  טלפון

   הובלת דירות
   הובלות קטנות
   הובלת משרדים
   הובלה עם מנוף
   שירות אחר

  ההודעה שלך