הובלות עם מנוף

הובלות עם מנוף

טלפנו: 03-6431523
headerBg_03

headerBg_03

headerBg3

headerBg3

headerBg2

headerBg2


הובלות עם מנוף

הובלות עם מנוף

פעמים רבות אנו נתקלים במצבים בהם פשוט בלתי אפשרי לבצע הובלה של דירה, או הובלה של משרד  ללא שימוש במנוף הובלות. חברות הובלות רבות משתמשות במצבים שכאלו בשירותי מנוף חיצוניים, והעלות מתגלגלת על הלקוח. אנו בחברת יונייטד הובלות מחזיקים מנוף הובלות, כך שבמקרים שבהם יש צורך בשימוש במנוף הובלות, העלות הכללית ללקוח היא תחרותית ביותר!

יונייטד הובלות - לפרטים והזמנות

 • טלפון: 03-6431523
 • טופס: יצירת קשר
 • מחיר: קבלו הצעת מחיר להובלה
 •  

  מהו אותו מנוף הובלות?

  מנוף הובלות הוא בעצם מעלית משא, מעלית משא זו מתמקמת מתחת לאותו הבניין ממנו אנו מובילים את הציוד. צוות מובילים של חברת יונייטד הובלות מתפרש באותה הדירה / משרד שממנו אנו רוצים להוביל את הציוד, וצוות אחר מתפרש ליד מנוף ההובלות. הצוות שבדירה מעביר את הציוד דרך החלון ואל מעלית המשא, מנוף ההובלות יורד וצוות ההובלות שבקרקע מעביר את הציוד ממעלית המשא ואל משאית המשא בבטחה. הובלה עם מנוף, כאשר נעשית עם החברה הנכונה, היא הובלה קלילה וזריזה. אנו בחברת יונייטד הובלות עם מעל 20 שנות ניסיון במתן שירותי הובלות עם מנוף נעניק לכם הובלה קצרצרה ומהירה – מכל קומה ואל כל קומה.

  הובלה עם מנוף נפוצה בשימוש ב..

  הובלה עם מנוף נפוצה במיוחד במקרים בהם חדר המדרגות של הבניין אליו אתם עוברים צפוף או המעלית קטנה מלהכיל את הריהוט שלכם או במקרים בהם יש לכם ריהוט גדול אותו אי אפשר לפרק כדי לא להזיק לריהוט. דוגמא נפוצה היא הובלה של פסנתר או של פריטי אומנות. בנוסף הובלה עם מנוף נפוצה מאוד במקרים בהם קבלן רוצה להעלות חומרי בניין אל דירה בקומה גבוהה ומעדיף שלא לסחוב שקים של מלט דרך המדרגות. הובלה עם מנוף הופכת כל הובלה למהירה, מסודרת ונקייה יותר.

   

  למה הובלה עם מנוף

  • הובלה עם מנוף היא הובלה זריזה ומהירה.
  • הובלה עם מנוף מתאימה לציוד כבד מאוד.
  • הובלה עם מנוף מתאימה להובלות מקומות גבוהות מאוד.
  • הובלות עם מנוף – הפתרון היחידי לריהוט גדול מאוד.


  שאל כמה זה עולה

  *כל השדות הם שדות חובה

  השם שלך

  הדואר האלקרוני שלך

  טלפון

   הובלת דירות
   הובלות קטנות
   הובלת משרדים
   הובלה עם מנוף
   שירות אחר

  ההודעה שלך