הובלות קטנות

הובלות קטנות

טלפנו: 03-6431523
headerBg_03

headerBg_03

headerBg3

headerBg3

headerBg2

headerBg2


הובלות קטנות

הובלות קטנות

אנו בחברת יונייטד הובלות מעניקים שירותי הובלות קטנות – קטנות במחיר וקטנות בזמן. ברוב המקרים הובלות קטנות נעשים על ידי סטודנטים, הובלות מהסוג הזה קרויות הובלות קטנות (או "הובלות סטודנטים"), הובלות שכאלו צריכות להיות מהירות וקלילות.

יונייטד הובלות - לפרטים והזמנות

 • טלפון: 03-6431523
 • טופס: יצירת קשר
 • מחיר: קבלו הצעת מחיר להובלה

 •  

  בחרו בחברת הובלות עם ניסיון וותק

  הדבר החכם ביותר שאתם יכולים לעשות הוא לבחור בחברת הובלות מבוססת עם שנים של ניסיון וותק. חברת יונייטד הובלות מעניקה שירותי הובלות קטנות ברחבי ישראל מעל 20 שנה, עם צוות מובילים מנוסה, אדיב ואמין. אנו ביונייטד הובלות מתחייבים לשירות ולמחירים תחרותיים. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ואחד הנציגים שלנו יחזור אליכם עם כל הפרטים.

  אריזה נכונה להובלה קטנה

  חשוב מאוד לארוז את הציוד בצורה מסודרת, תוך כדי שימת דגש על ארגון נכון של הציוד בין הארגזים, והכי חשוב – סימון של הארגזים על פי תכולתם והחדר אליהם הם מתאימים. חברת יונייטד הובלות תשמח לסייע לכם בחומרי אריזה מקצועיים. אנו לא ממליצים לדחות את האריזה של הדירה, ולהתחיל לארוז את הדברים כחמישה ימים לפני בוא יום ההובלה.

  ביטוח הובלות קטנות

  חשוב מאוד לבדוק כי ההובלה הקטנה שאתם עושים כוללת גם ביטוח הובלות קטנות. במרבית המקרים (אם לא בכולן), הובלות, וגם הקטנות שבינהן כוללות ציוד יקר ערך. אף אחד לא היה רוצה לראות את כספו יורד לטימיון, ועל כן חשוב מאוד לדאוג להובלה הכוללת גם ביטוח הובלות קטנות. אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת יונייטד הובלות ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם.

  שאל כמה זה עולה

  *כל השדות הם שדות חובה

  השם שלך

  הדואר האלקרוני שלך

  טלפון

   הובלת דירות
   הובלות קטנות
   הובלת משרדים
   הובלה עם מנוף
   שירות אחר

  ההודעה שלך