הובלת חברות

הובלת חברות

טלפנו: 03-6431523
headerBg3

headerBg3

headerBg2

headerBg2

headerBg_03

headerBg_03


הובלת חברות

הובלת חברות

חברות רציניות – זקוקות לשירותי הובלה רציניים! חברות גדולות מכילות כמויות עצומות של חומרים וציוד רגיש, אנו ביונייטד הובלות עם מעל 20 שנות ניסיון בהובלת חברות גדולות וקטנות גם יחד, הובלות משרדים והובלות מורכבות מגורדי שחקים ואל גורדי שחקים, נעניק לכם את שירותי ההובלות הטובים ביותר עבורכם! צרו עימנו קשר עוד היום.

יונייטד הובלות - לפרטים והזמנות

 • טלפון: 03-6431523
 • טופס: יצירת קשר
 • מחיר: קבלו הצעת מחיר להובלה
 •  

  הובלת חברות – הכל תלוי בניסיון!

  כאשר מדובר על תהליכי הובלה מורכבים יותר, כמו הובלת חברות או הובלת משרדים, במקרים שכאלו חברת ההובלות שאתם בוחרים צריכה להיות קודם כל מקצועית! הרי כאשר מובילים עסק, זמן הוא כסף וכל רגע ושנייה של עיכוב – הוא רגע שבו בעל העסק/חברה מפסיד כסף. אנו בחברת יונייטד הובלות עם מעל 20 שנות ניסיון בהובלת חברות, הובלת מפעלים והובלות מורכבות מכל הדגמים והגוונים. אנו מחזיקים בציוד הובלות האיכותי ביותר, ומסוגלים לעמוד בכל הובלה – בין שמדובר על הובלה מקומות גבוהות מאוד בשילוב של מנוף הובלות, או שמדובר על הובלת ציוד כבד – חברת יונייטד הובלות כבר עשתה את זה בעבר ותעמוד גם במשימה זו בהצלחה! אתם  מוזמנים ליצור עימנו קשר ונציג חברת יונייטד הובלות יחזור אליכם כבר באותו היום.

  הובלת חברות עם ביטוח הובלות

  באופן כללי, כל הובלה צריכה להיות כוללת ביטוח הובלות – ולא משנה אם מדובר על הובלות קטנות או שמדובר על הובלת מפעל, כך או כך – על ביטוח ההובלות אין מקום להתפשר. ביטוח ההובלות מגן עליכם, הצרכנים, מפני כל פגיעה כזו או אחרת בציוד המובל. חשוב לזכור כי כל חברת הובלות המכבדת את עצמה תשלב את ביטוח ההובלה בתוך המכיר הכללי, ולא תגבה יותר ללקוח. אנו בחברת יונייטד הובלות מעניקים לכם כיסוי וביטוח הובלות ללא שום תוספת מחיר!

  הובלת חברות עם יונייטד הובלות

  • הובלת חברות – רק עם חברה בעלת ניסיון!
  • הובלת חברות בשילוב מנוף מנוף הובלות – כדאי!
  • הובלת חברות עם יונייטד – כי הביטוח כלול במחיר
  • הובלות במחירים אטרקטיביים ותנאי תשלום גמישים

  שאל כמה זה עולה

  *כל השדות הם שדות חובה

  השם שלך

  הדואר האלקרוני שלך

  טלפון

   הובלת דירות
   הובלות קטנות
   הובלת משרדים
   הובלה עם מנוף
   שירות אחר

  ההודעה שלך